Про нас

Молодий хостинг-провайдер. Від старожилів індустрії відрізняємося сучасним підходом, доброзичливою технічною підтримкою, практичною відсутністю оверселлінгу.

Надаємо послуги як на стандартних процесорах Intel Xeon, так і на сучасних і ультрапродуктивних Intel Core і AMD Ryzen.

Любимо вирішувати нетипові завдання клієнтів, завжди відкриті до співпраці.

Локація Киев

Технічний майданчик на Леонтовича 9 підключений до промислової системи резервування електроживлення.
У разі збої в роботі електромережі міста здійснюється живлення від двох незалежних трьохфазних фідерів.

Встановлено промислові джерела безперебійного живлення (UPS), що можуть забезпечити незалежне електроживлення всього дата-центру протягом 1,5 годин.

Дизель-генератор в потрібний час забезпечить автономну роботу дата-центру на необмежений час.

Організовано систему безперебійного кондиціонування.
За допомогою сучасних промислових систем кондиціонування і клімат-контролю в приміщеннях підтримується постійний мікроклімат.

Встановлено систему автоматичного пожежогасіння.

Локація Москва

Дата-центр Datacheap розташовується на місці колишнього дата-центру Яндекса рівня Tier 3 за адресою вул. Угрешська д2 с147.

Система основного електроживлення побудована на обладнанні Emerson, сумарна підведена потужність від міста 6.8 мВт.
Схема підключення ДБЖ: N+2, запас акумуляторів: 15 хвилин при повному завантаженні дата-центру.

Система резервного електроживлення складається з ДГУ F.G. Wilson з двигунами Perkins. Сумарна потужність: 6.8 мВт, ємність баків: 6 тонн (18 годин роботи).
Після закінчення цього часу організовано оперативний підвіз палива для продовження роботи до відновлення роботи основної системи електроживлення.

Система охолодження датацентру побудована на базі потужних промислових 5 холодильних машин Aermec, кожна продуктивністю 1.2 мВт холоду і фанкойлів HiRef всередині датацентру, що дозволяють підтримувати оптимальну для роботи обладнання температуру.
Система охолодження розрахована на роботу за принципом 2N, тобто якщо вийдуть з ладу половина кондиціонерів, температура буде в межах норми.

Приміщення дата-центру обладнано системою автоматичного газового пожежогасіння, що не завдає шкоди устаткуванню в разі спрацювання.

Локація Германія

Hetzner - німецький дата-центр, який надає надійну інфраструктуру для веб-хостингу. Він забезпечує всі необхідні умови для ефективної і безперебійної роботи.

Для резервування енергозабезпечення в дата-центрі встановлено додаткові джерела безперебійного живлення і дизельний генератор.

Стабільний мікроклімат підтримує система кондиціонування, встановлена ​​під фальшполом. Вузли зарезервовані за схемою N + 2.

Пожежну безпеку забезпечує автоматична система виявлення, яка моментально сповіщає відділ пожежної охорони.

Територія дата-центру і під'їзних шляхів знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Потрапити до зали з обладнанням можна тільки через електронний пункт доступу.