Про нас

Молодий хостинг-провайдер. Від старожилів індустрії відрізняємося сучасним підходом, дружньою технічною підтримкою, практично повною відсутністю оверселлінгу.

Надаємо послуги як на стандартних процесорах Intel Xeon, так і на сучасних та ультрапродуктивних Intel Core и AMD Ryzen.

Любимо вирішувати нетипові задачі клієнтів, завжди відкриті до співпраці.

Локація 🇺🇦 Київ

Технічний майданчик підключений до промислової системи резервування електроживлення.
У разі збою в роботі міської електромережі живлення подається з двох незалежних трьохфазних фідерів.

Встановлені промислові джерела безперебійного живлення (UPS), які можуть забезпечити незалежне живлення всього дата-центру протягом 1,5 годин.

За потреби дизель-генератор підтримуватиме роботу дата-центру протягом невизначеного часу.

Організована система безперебійного кондиціювання.
За допомогою сучасних промислових систем кондиціювання та клімат-контролю у приміщеннях підтримується постійний мікроклімат.

Встановлена система автоматичного пожежогасіння.

Локація 🇩🇪 Фалькенштейн

Для резервування енергозабезпечення в дата-центрі встановлено додаткові джерела безперебійного живлення та дизель-генератор.

Стабільний мікроклімат підтримується системою кондиціювання, встановленою під фальшпідлогою. Вузли зарезервовано за схемою N+2.

Пожежну безпеку забезпечує система виявлення загоряння, яка одразу сповіщає відділ пожежної охорони.

Територія дата-центру та шляхів підʼїзду перебуває під цілодобовим відеоспостереженням. Потрапити до зали, де розміщено обладнання, можна лише через електронний пункт пропуску.

Локація 🇩🇪 Франкфурт

Електроживлення дата-центру відбувається за рахунок повністю екологічно чистих джерел енергії. Дата-центр також обладнаний двома власними трансформаторними підстанціями та джерелами безперебійного живлення (UPS). Обладнання захищене від падіння напруги чотирма рівнями захисту.

Інноваційна система клімат-контролю, розроблена з використанням природного потоку повітря, знижує витрати на електроенергію та підвищує ефективність кондиціювання приміщень. Встановлена також резервна система кондиціювання повітря.

Территорія дата-центру захищена інтегрованою СКУД, до складу якої, окрім контролю доступу з використанням спеціалізованих ідентифікаторів, входять датчики руху. Здійснюється цілодобовий відеонагляд.

Під час будівництва дата-центру особлива увага приділялася пожежній безпеці. Використовувалися негорючі або важкогорючі матеріали. Приміщення обладнане димовою сигналізацією та системою пожежогасіння.

Локація 🇵🇱 Варшава

Модульна архітектура дата-центру має підвищену стійкість до надзвичайних ситуацій, таких, як стихійні лиха.

Ергономічні серверні стійки, енергоефективні системи клімат-контролю та компоненти власного виробництва підвищують ефективність роботи серверів, водночас знижуючи витрати на обслуговування.

Фізична безпека серверів забезпечується за допомогою протикрадіжних систем та цілодобового відеоспостереження. Електроживлення дата-центру спроєктоване таким чином, щоб сервери були захищені від наслідків можливих падінь напруги або відключень електрики.

З метою забезпечення кібербезпеки доступ до серверів надається лише адміністраторам дата-центру. Мережевий трафік постійно фільтрується та перевіряється на наявність загроз.